Anasayfa
 MTBTR'de Bugün 
 Fotoğraflar 
2014 Bisiklet Katalogu
   
 
 Kurallar   IK   Biz Kimiz   İletişim ve Yardım   Hoş Geldin, üye girişi yapın Üye Girişi
 
05 . Temmuz . 2020  
2006 Biterken Yeni Katılımlar
Editörden

2006 Biterken Yeni Katılımlar

Yazar: Cüneyt Kazokoğlu
23.12.2006

Bir yılı daha geride bırakıyoruz. MTBTR’nin kuruluşundan bu yana 5 yılı aşkın süre geçti. Bu süre zarfında iyisiyle, kötüsüyle elimizden geldiği kadar Türkiye’nin en kapsamlı dağ bisikleti portalı olmaya çalıştık, bunu başardık da. O kadar ki MTBTR’yi benzer yabancı portallar ile mukâyese ettiğimizde gerek sayfa istatistikleri ve yazıların okunma sayıları, gerekse tanınma derecesi açısından onlardan aşağıda kalmadığını görüyoruz.

Yeni Katılımlar

Büyüyen MTBTR’nin istatistikleri ve okuyucu kitlesi değil sadece. Daha fazla çalışmak daha fazla insanı da gerektiriyor haliyle. 2006 yılının sonunda MTBTR ekibine iki yeni katılım oldu. Bunlardan birincisi Mustafa Özyılmaz. Mustafa’yı bugüne kadar MTBTR’de yazdığı yarış yazılarından tanıyoruz. Buna ek olarak Türkiye’de dağ bisikleti camiasına öyle ya da bu şekilde dahil olanlar Mustafa’yı yarışlardan tanıyorlar. Mustafa Türkiye’nin en profesyonel dağ bisikleti takımı “Scott Racing Team” üyesi. MTBTR ailesindekiikinci yeni üyemiz Tolga Durudoğan. Tolga’yı da gerek bisiklet hakkında ilginç teknik yazılarını toparladığı kendi sayfasından, gerekse MTBTR’de yayınlanan yazılarından tanıyoruz. Bu iki yeni katılım ile MTBTR’nin önümüzdeki dönemde daha güçlü, daha zengin içerikli ve daha kapsamlı bir sayfa olacağından emin olabilirsiniz.

MTBTR bugüne kadar nasıl geldi, bu kadar az kişinin bunca kısıtlı zamanında nasıl oldu da bu derece profesyonel bir magazin oluştu, açıkçası bunu bazen biz de anlamak da güçlük çekiyoruz. Öte yandan MTBTR’nin ulaştığı seviye ve başarı bir taraftan ağzımızı açık bırakırken diğer taraftan daha fazlasını istemeye zorluyor bizi, daha fazlası için çalışmamızı sağlıyor. Bu bağlamda sevinerek önümüzdeki dönemde oldukça güzel bâzı yeniliklerle karşınıza çıkacağımızı şimdiden belirtelim.

Bu vesîleyle bütün okuyucularimizin yeni yıllarını da kutluyoruz. 2007’nin Türk dağ bisikleti camiası için zâten bugüne kadarki en başarılı yıl olan 2006’yı her alanda aşmasını diliyoruz.

 

 
Yayın Sponsoru
  Editörden

Değişim ve Gelişim
Değişim, doğanın ve insanın en eski, en kaçınılmaz olgusu. Bizlerin etkisiyle MTBTR her daim bir gelişim ve değişimin içinde oldu. ... Devamı » » » 

MTBTR'nin Çömezleri
Herkese merhaba, MTBTR ekibine yeni katılan "çömezler" olarak istedik ki size bir "merhaba" diyelim.

Hepimiz ayrı ayr ...
Devamı » » » 

2006 Biterken Yeni Katılımlar

Bir yılı daha geride bırakıyoruz. MTBTR’nin kuruluşundan bu yana 5 yılı aşkın süre geçti. Bu süre zarfında iyisiyle, kötü ...
Devamı » » » 


Eki.06 Eurobike ve Federasyon
Haz.06 MTBTR'nin Başarısı
Ara.05 MTBTR'deki Değişiklikler
May.05 Daha Yapacak Çok Şey Var!
Şub.05 2005 Yeni Bir Dönem Olabilir mi?
Ksm.04 Federasyon Seçimleri, MTBTR̵...
Eyl.04 Hakkınızı Arayın!
Auğ.04 Bisiklete Başlamanın Zamanıdır!
May.04 Avrupa da Çin ve Vietnam'lı Üret...
Nis.04 2 Yılın Sonunda Geldiğimiz Nokta
Mar.04 Neden Böyleyiz?
Ara.03 Belgrad Ormanı Gezisi ve Yeni Or...
Ksm.03 MTB-O Farklı ve Eğlenceli
Ksm.03 Okuyucularımıza Teşekkürler
Ksm.03 29 Ekim Belgrad Gezisi
Eki.03 25. Avrasya Maratonu
Eki.03 Yeni bir dönem başlıyor
Editörden Arşivi

 

  Bu yayın 3667 kez okundu.
  Bu siteden yapılacak alıntılarda kaynak gösterilmesi ahlak kurallarına uygun olacaktır. Bu yazı yazarın sorumluluğundadır.
  Hukuki bir durumda MTBTR.com sorumlu tutulamaz.


 

 
  Yarış Dünyasından  |  Atölye  |  Panorama  |  Teknoloji - Donanım  |  Patika  |  Sağlık ve Antrenman  | 
  Biz Kimiz  |  İletişim ve Yardım  |  İnsan Kaynakları

Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları |  mtbtr.com™ 2001 - 2015