Anasayfa
 MTBTR'de Bugün 
 Fotoğraflar 
2014 Bisiklet Katalogu
   
 
 Kurallar   IK   Biz Kimiz   İletişim ve Yardım   Hoş Geldin, üye girişi yapın Üye Girişi
 
08 . Mart . 2021  
Daha Yapacak Çok Şey Var!
Katalog, Fuar, Tişört ve Tayt

Daha Yapacak Çok Şey Var!

Yazar: Alptekin Başkır
20.5.2005

Herkese merhabalar,
Artık yaza girmek üzereyiz, bisiklet sezonu açılalı neredeyse bir ay oldu. Havaların güzelleşmesi ile bir çok insan bisiklet piyasasını hareketlendirdi. Biz de bu noktada çokça kişinin ihtiyacı olacağından yola çıkarak, bize yöneltilen “hangi bisikleti almalıyım?” sorusuna cevap olacak “Türkiye Dağ Bisikleti Katalogu”nu tam bir ekip çalışması ile çıkardık. İlk basılı yayınımız olduğu için çok sevinçliyiz, umarız sizlerde memnun kalır, sorduğunuz sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu kataloga reklam veren firmalar olmasaydı hayata geçirmemiz çok zordu. Katalogumuza reklam vermeye değer bulan, reklam vererek bizleri destekleyen tüm firmalara buradan tekrar teşekkür etmek istiyoruz. Bundan sonrada yapmak istediklerimize güç verdiniz, enerji verdiniz. (Reklam veren firmaları görmek için burayı tıklayın.)

Katalog 22 satış noktası ile İstanbul, Ankara ve İzmir'de satışta. Gönül isterdi ki diğer illere de gönderelim ama maalesef bunu başaramadık. Eğer bu noktalara ulaşamıyorsanız bize yazın size ulaştırmaya çalışalım. Satış noktalarına ulaşmak için burayı tıklayın.

Katalogla ilgili düşüncelerinizi bize iletmeniz bundan sonra çıkaracağımızkatalogların daha eksiz olması açısından önemli.

20 - 24 Nisan 2005 tarihleri arasında ELES Alternatif Sporlar Fuarı’na katıldık. Bizim için gayet güzel bir etkinlik oldu, kendimizi anlatma, sizlerle yüz yüze tanışma şansına ulaştık. Bizim yanımıza gelip “2556 Ömer ben” denmesi inanın bizler için çok hoştu. Çok emek vererek, özveride bulanarak oluşturduğumuz mtbtr.com sizlerle yüz yüze olunca daha bir anlamlı hale geldi. Bize iyi ki varsınız diyen okuyucularımıza biz de buradan seslenmek istiyoruz “ Sizler de iyi ki varsınız.”

Logomuzu seven, üzerinde taşımak isteyen okurlarımız bizden hep tişört yaptırmamızı istiyorlardı, ama bir türlü işin içine giremiyorduk. Macera Cumhuriyeti’nin desteği ile bunu hayata geçirdik ve mtbtr tişörtlerini ilk defa fuarda sizlere dağıttık. Buradan Macera Cumhuriyeti’ne tekrar çok teşekkür ediyoruz. Halen İstanbul’daki birkaç mağazada tişörtlerden bulmak mümkün.(Tişört satışı yapan mağazalar için burayı tıkla)

Tişörtlerden bahsederken çok az miktarda üretilecek mtbtr taytlarının da çok yakın bir tarihte elimizde olacağı müjdesini verelim.

Sizlerinde katkısı ile daha yapacak çok şey var!

Sevgiyle kalın, 

 
Yayın Sponsoru
  Editörden

Değişim ve Gelişim
Değişim, doğanın ve insanın en eski, en kaçınılmaz olgusu. Bizlerin etkisiyle MTBTR her daim bir gelişim ve değişimin içinde oldu. ... Devamı » » » 

MTBTR'nin Çömezleri
Herkese merhaba, MTBTR ekibine yeni katılan "çömezler" olarak istedik ki size bir "merhaba" diyelim.

Hepimiz ayrı ayr ...
Devamı » » » 

2006 Biterken Yeni Katılımlar

Bir yılı daha geride bırakıyoruz. MTBTR’nin kuruluşundan bu yana 5 yılı aşkın süre geçti. Bu süre zarfında iyisiyle, kötü ...
Devamı » » » 


Eki.06 Eurobike ve Federasyon
Haz.06 MTBTR'nin Başarısı
Ara.05 MTBTR'deki Değişiklikler
May.05 Daha Yapacak Çok Şey Var!
Şub.05 2005 Yeni Bir Dönem Olabilir mi?
Ksm.04 Federasyon Seçimleri, MTBTR̵...
Eyl.04 Hakkınızı Arayın!
Auğ.04 Bisiklete Başlamanın Zamanıdır!
May.04 Avrupa da Çin ve Vietnam'lı Üret...
Nis.04 2 Yılın Sonunda Geldiğimiz Nokta
Mar.04 Neden Böyleyiz?
Ara.03 Belgrad Ormanı Gezisi ve Yeni Or...
Ksm.03 MTB-O Farklı ve Eğlenceli
Ksm.03 Okuyucularımıza Teşekkürler
Ksm.03 29 Ekim Belgrad Gezisi
Eki.03 25. Avrasya Maratonu
Eki.03 Yeni bir dönem başlıyor
Editörden Arşivi

 

  Bu yayın 3767 kez okundu.
  Bu siteden yapılacak alıntılarda kaynak gösterilmesi ahlak kurallarına uygun olacaktır. Bu yazı yazarın sorumluluğundadır.
  Hukuki bir durumda MTBTR.com sorumlu tutulamaz.


 

 
  Yarış Dünyasından  |  Atölye  |  Panorama  |  Teknoloji - Donanım  |  Patika  |  Sağlık ve Antrenman  | 
  Biz Kimiz  |  İletişim ve Yardım  |  İnsan Kaynakları

Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları |  mtbtr.com™ 2001 - 2015